Вплив ІЧ-випромінювання на здоров'я

Насторожене ставлення до ІЧ-опалення, породжене браком інформації про теплове випромінювання, потроху змінюється на захоплення цією системою та проповідування його використання в усіх сферах життя. І для цього є серйозні підстави.

Сучасні дослідження в галузі біотехнологій підтверджують, що дальнє інфрачервоне випромінювання має виключне значення в розвитку всіх форм життя на Землі.  Тому, не рідко, його називають також біогенетичними променями або "променями життя".

Наше тіло саме випромінює довгі ІЧ-хвилі, але  й саме воно має потребу в постійному підживленню довгохвильовим теплом.
Якщо це випромінювання зменшується, то організм стає схильнішим до різноманітних захворюваньб, людина швидше старіє на фоні загального погіршення самопочуття.

Загалом, ІЧ-випромінювання знижує ризик:

- порушень серцево-судинної діяльності
- захворювань нирок
- порушень циркуляції крові
- захворювань м'язів і суглобів
- простудних захворювань
- проблем зайвої ваги
- утворення целюліту
- розладів нервової системи
- захворювань імунної системи
- порушень травлення

Крім того, ряд наукових лабораторій США:

- (Dr. Masao Nakamura «Про & P Medical Clinik», Dr. Mikkel Aland «Infrared Therapy Researches» та ін.) повідомляють про отримані в ході досліджень ефекти дального інфрачервоного випромінювання:

- придушення поширення ракових клітин
- знищення деяких видів вірусу гепатиту
- нейтралізація шкідливого впливу електромагнітних полів
- лікування дистрофії
- підвищення кількості інсуліну у хворих діабетом
- нейтралізація наслідків радіоактивного опромінення
- відновлення при цирозі печінки
- лікування або значне поліпшення при псоріазі
Дальнє ІЧ-випромінювання нормалізує процес обміну і усуває причину хвороби, а не тільки її симптоми.

Роботи з вивчення впливу дальнього інфрачервоного випромінювання на живі організми та рослини  продовжуються по всьому світу. Найсвіжішими науковими теоріями є наявність в тілі людини власної оптичної системи, що здатна переносити поглинуту із навколишнього простору енергію і розподіляти між клітинами залежно від частотних уподобань кожної. Ця теорія тісно переплітається із уявленнями східної медицини про енергетичні канали людини.

Поглинання, перетворення та перенесення енергії відбувається за схожим до рослинного фотосинтезу процесу. На основі цього науковці навчились використовувати випромінювану рослинами ІЧ-енергію для підтримання енергетичного балансу організму та оздоровлення.

Сьогодні людство стоїть на порозі використання лікувальних властивостей рослин не лише шляхом їх прямого споживання після механічної, термічної або хіиічної обробки. Перспективним є напрямок використання квантової природи рослини та ресонансу її із конкретними рідинами та тканинами в тілі людини чи тварини. 


 
© ТеплоДарець