Споживаємо еко-продукти, або цінність овочів з присадибних теплиць

 Сьогодні вранці довелось поснідати свіжозірваними томатами з присадибної теплички. Скажу відверто, смак не порівняти із тими, які, зазвичай, пропонують на ринку. Причина криється у тому, що в основному, овочі представлені на ринкових стелажах родом із промислових теплиць і дуже часто їх вирощування спрямоване на отримання в першу чергу прибутку і, аж ніяк, не якісного та екологічно чистого урожаю.

Останнім часом засоби масової інформації просто рясніють повідомленнями про шкоду овочів, вирощених у промислових теплицях, мовляв, у них нітратів більше, ніж вітамінів. 

Якщо їх вживати регулярно, може розвинутися алергія, почнуться проблеми зі щитовидною залозою або виникнуть численні захворювання через порушення обміну речовин. Крім того, хімікати, що накопичуються в організмі можуть викликати хронічну інтоксикацію. Окрім нітратів загрозу людському організму несуть також консерванти, якими обробляються продукти для тривалішого зберігання та кращого транспортування. Підживлення рослин хімікатами часто мають настільки інтенсивний характер, що в результаті урожай за смаком більше нагадує  селітру, ніж помідори чи огірки.

Знайти екологічно чисті овочі та фрукти стає дедалі важче. Ніхто не знає в яких умовах вони були вирощені і скільки шкідливих речовин в себе увібрали. Останнім часом споживачі все більше уваги стали приділяти екологічній чистоті уживаних ними продуктів, багато хто воліє переходити на продукти власного виробництва, вирощуючи овочі навіть на балконах у багатоповерхівках. Саме тому присадибна тепличка стане у нагоді кожному, хто береже своє здоров’я і має хоча б малесенький клаптик землі.

Навіщо ж нам вирощувати овочі у теплиці, якщо трішки зачекавши, ми можемо отримати ті ж самі продукти з наших грядок, такі що вирощуються в умовах відкритого ґрунту запитаєте ви? Ось кілька аргументів на користь теплиці.

Найпоширенішими культурами, що вирощують у теплицях, є огірки, помідори, перець, різні види салатів, зелень тощо. 

Щодо помідорів, то саме їх краще вирощувати в теплиці . На відміну від томатів, які посаджені у відкритому ґрунті, вирощені у теплиці не будуть так часто хворіти . Це тому, що ґрунт повинен бути завжди вологим, а сам кущ повинен бути сухим, що майже унеможливлюється у відкритому ґрунті, адже контролювати полив під відкритим небом важко. Друга перевага вирощування томатів в умовах закритого ґрунту – підвищення урожайності, в простих плівкових теплицях наприклад, у 2 рази; до того ж у простій неопалювальній конструкції плоди томатів з’являються приблизно на два тижні раніше. Ще один важливий момент – помідори в умовах закритого ґрунту стійкіші до фітофторозу і відповідно не потребують застосування різноманітних засобів захисту та боротьби з цією поширеною хворобою. 

Також, теплиця послужить кращим варіантом для вирощування солодкого (болгарського) перцю, адже ця рослина найкраще розвивається при високій температурі та вологості повітря, які в умовах тепличного мікроклімату можна регулювати.

Використовуючи теплицю, вже ранньою весною, або навіть і круглий рік, при забезпеченні належних умов (опаленні та досвічуванні), ви можете ласувати свіжою зеленню, не докладаючи при цьому аж надто багато зусиль. Хорошим варіантом буде вирощування цибулі на перо, адже це такий продукт, який потрібен завжди, не залежно від пори року. Потреба у споживанні цієї смачної зелені залишається незмінною. Як правило, вирощують її в теплицях за допомогою мостового способу. Його основною перевагою є можливість отримання максимальної кількості зелені при мінімальних затратах площі (цибулини саджають на мінімальній відстані одна від одної). 

Для отримання круглорічного врожаю продуктів першої необхідності парники і теплиці просто необхідні. Вирощування в теплиці овочів, зелені, тощо забезпечує екологічно чистішу продукцію, ніж з відкритого ґрунту. Плівка, скло або полікарбонат захищають рослини не тільки від несприятливих кліматичних умов, а й від хімічних забруднень.

Дбайте про себе і своїх близьких, станьте власником теплиці та втілюйте мрії в реальність!

 

 

Олена ЛЮТНІК