Про нас

Друзі, вітаємо Вас на нашому ресурсі!
 
ТеплоДарець - це команда однодумців і фахівців з відповідним досвідом, що пропагує раціональне використання енергії без нанесення шкоди навколишньому середовищу.

Ми не ховаємося за історіями про місію та цінності, соціальну відповідальність і роботу на результат - це саме собою розуміється.

У нас цілком конкретні прагнення:
 
Ми «за» гармонійний енергетичний обмін людини зі світом
І «проти» опалення конвективними системами.

  Для будь-якого об'єкта - квартири, офісу, складу чи виробничого цеху  - ТеплоДарець підбирає засіб обігріву з мінімальними витратами енергії і максимальним терміном експлуатації. В арсеналі ТеплоДарця тільки засоби променевої теплопередачі, що працюють за принципом природного обігріву - тепло передається безпосередньо людині від джерела випромінювання. Такий спосіб обігріву випробуваний тисячоліттями - починаючи від вогнища в печері, домашній печі і, закінчуючи, стильним біо-каміном.

Так гріє Сонце!

Ми «за» використання енергії Сонця, Вітру та Навколишнього середовища
І «проти» отримання теплової енергії завдяки спалюванню ресурсів

  ТеплоДарець виступає за відмову від експлуатації теплогенеруючих установок, які для нагріву води використовують процес горіння сировини. Адже 98% викидів СО2 на планеті Земля припадає саме на спалювання корисних копалин: вугілля, газу і нафтопродуктів.
Забудьмо про парниковий ефект, радіоактивні відходи, вугільні копальні! ТеплоДарець пропонує менше дивитися під ноги, вичерпуючи корисні копалини, а більше здіймати погляд догори - до потужного і безкоштовного енергоджерела - Сонця...

Ми «за» природну вентиляцію в приміщеннях із збереженням тепла
І «проти» задухи та цвілі, що викликають металопластикові вікна

  ТеплоДарець пропонує реальний вихід для тих, хто встановив пластикові вікна і страждає від надмірної вологості та цвілі в будинку. Завдяки побутовому рекуператору в будинок надходить стільки свіжого повітря, скільки необхідно. Вологість в приміщенні збалансовується, цвіль зникає назавжди, а цітепло при провітрюванні, завдяки рекупераї, повертається в приміщення.

Ми «за» ефективний контроль за споживанням енергоносіїв
І «проти» бездумних фінансових витрат на наддороге обладнання

  Інтелектуальний контролер клімату «Віват» від ТеплоДарця - універсальний пристрій, здатний автоматизувати будь-яку побутову енергосистему: опалення, освітлення, вентиляцію, рекуперацію, інфрачервону сауну, клімат для теплиць, тваринницьких та птахоферм тощо. При цьому він заощадить до 30% енергоносія.
З контролером «Віват» система «розумний дім» стає доступною не для кожного господаря.

Друзі, якщо ви поділяєте наші погляди щодо економії, екології і всьому, що ви тільки що прочитали, то нам з Вами подорозі.

Приєднуйтесь!

З теплом у серці, з повагою до кожного:
ТеплоДарець