"Теплиця до Трійці" - на третину дешевша!

Теплицю за менші гроші отримає терплячий. Адже кожного року, коли весняний тепличний сезон іде на спад, Компанія "Западенські теплиці" організовує різноманітні акції та знижує ціну на свою продукцію.

2014-ий рік - не виняток. Період знижок на "Западенські теплиці" припав на перший місяць літа і приурочений Дню Святої Трійці.

В народі цей період ще називають "Зеленими святами", в основі яких тисячоліттями лежав культ рослинності і магія заклинання майбутнього врожаю. 

Саме час подбати про вирощування улюблених овочів, зелені чи квітів, щоб прикрасити святковий стіл на Різдво та інші зимово-весняні свята, коли свіжа городина ще дуже дорога.

Отже, протягом червня 2014 року Компанія «Западенські теплиці» затверджує наступні ціни на арочні теплиці власного виробництва:

Минулоріч аналогічна весняна акція мала назву "Теплиця за півціни". Багато присадибних тепличників та фермерів із різних куточків України купували "Западенські теплиці" за половину вартості. Тому традиційно їх сусіди, оцінивши якість конструкції, також періодично телефонують в офіс Компанії "Западенські теплиці" та цікавляться майбутніми акціями. Тепер і для них є гарна новина.

Усі, хто давно мріяв про якісну і надійну тепличку на власному обійсті, але не мав змоги придбати її через брак коштів або із іншої причини, отримує чудову можливість реалізувати свої мрію. 

Умови акції:

1) Акція «Теплиця до Трійці» поширюється на весь асортимент присадибних теплиць під ТМ «Западенські теплиці».
2) Усі теплиці мають арочну конструкцію та виготовлені із оцинкованої профільної труби січенням 20х20 мм.
3)  Замовити «Теплицю до Трійці» можна з 1 по 30 червня 2014 року.
4) Дана акція поширюється лише на каркас теплиці і не поширюється на покрівельні матеріали.
5) Про асортимент теплиць можна довідатись із розділу

"Западенські теплиці", де вказана повна вартість теплиць.

 

Акційна ціна розраховується за вищеподаною схемою.

Замовити теплицю можна за телефонами:

- (0332) 770 585;

- (050) 438 04 21;

- (097) 992 17 19.